Zespół

sezon 2019/20

Konsultant programowy

Koordynator artystyczny

Iwona Gołąbek

Asystent astystyczny

Zuzanna Bućko

Zespół aktorski

Cecylia Caban

Bartosz Dziedzic

Andrzej Jakubczyk

Karol Kossakowski

Karolina Kuklińska

Arleta Los-Pławszewska

Rafał Kronenberger

Leszek Malec

Magdalena Maścianica

Grażyna Misiorowska

Katarzyna Osipuk

Joanna Osyda

Judyta Paradzińska

Radomir Rospondek

Kacper Sasin

Monika Stanek

Michał Świtała

Beata Wnęk-Malec

Bogdan Zieliński

Twórcy i aktorzy współpracujący

Inspicjenci

Urszula Kraska
Jerzy Laskowski
Adam Szostok

Sprzedaż i komunikacja

Koordynator ds. komunikacji
i sprzedaży:
Magdalena Wołąsewicz

Biuro sprzedaży:
Agata Konopnicka
Ilona Kossowska
Monika Sapińska

Specjalista ds. sprzedaży
i wynajmów:

Patrycja Golińska

Specjalista ds. promocji
i marketingu:

Beata Marcinowicz

Finanse

Główna księgowa
Ewa Wodecka

Księgowe:
Alicja Bryniak-Stanek
Marianna Pluta
Aleksandra Serafin

Specjalista ds. płac:
Grażyna Hejnosz

Projekty

Specjalista ds. projektów:
Aleksandra Demciuch

Specjalista ds. projektów inwestycyjnych:
Ewa Szymaniec-Plutecka

Specjalista ds. zamówień publicznych:
Marta Ślęzak

Produkcja i eksploatacja

Koordynator ds. produkcji:
Jarosław Piechowiak

Pracownia krawiecka:
Irena Grund
Piotr Kasperski

Pracownia stolarska:
Bernard Szolc

Pracownia ślusarska:
Henryk Nicpon

Magazynier:
Justyna Brelińska

 

Koordynator ds. eksploatacji:
Adam Łobodzinski

Akustycy:
Robert Kondziela
Grzegorz Fijałkowski
Tomasz Wierzbicki

Oświetleniowcy:
Wojciech Gieroń
Piotr Pasternak

Specjaliści ds. urządzeń elektrycznych:
Gerard Damaszek
Leszek Lenarczyk

Pracownia Fryzjersko-Perukarska:
Katarzyna Kowalewska
Barbara Kowzan

Montażyści dekoracji teatralnych:
Witold Janiszewski
Stanisław Kraska
Zbigniew Kuleczko
Piotr Kajdrys

Garderobiane:
Gabriela Niekrawiec
Anna Watras

Rekwizytor:
Halina Rimpler

Administracja

Koordynator pionu administracji:
Jolanta Mazepka

Specjalista ds. administracyjnych:
Dariusz Kowzan

 

Pracownicy gospodarczy:
Lucja Jerzewska
Alicja Kulej
Katarzyna Mastalerz
Grzegorz Pawlików

Kierowca – zaopatrzeniowiec:
Arkadiusz Wicijowski

Portierzy:
Marek Dębowski
Fryderyk Dąbrowski
Stanisław Strózik
Andrzej Trosiak

Pracownicy samodzielni

Spec. ds. kadr i zatrudnienia:
Barbara Kraska

Spec. ds. BHP:
Romuald Makowiecki

Producent Wykonawczy:
VACAT

Teatr Opole