Oferty specjalne

Tydzień Kulturalnych Cen

W nowym sezonie, w każdym drugim tygodniu miesiąca zapraszamy do zakupu biletów
na wybrane spektakle w kolejnym miesiącu.

Od poniedziałku do niedzieli, zawsze w drugim tygodniu danego miesiąca, na naszych widzów czekają bilety w specjalnych cenach:

  • bilet normalny 24 zł,
  • bilet ulgowy 15 zł.

Sprzedaż biletów prowadzona jest wyłącznie w kasie w godzinach otwarcia. Jedna osoba ma prawo do zakupu maksymalnie 6 sztuk biletów w
promocji „Tydzień Kulturalnych Cen”.

Promocja dotyczy wybranych spektakli znajdujących się w repertuarze Teatru m. Jana Kochanowskiego w Opolu.

Ważne:

Promocją nie są objęte spektakle premierowe, spektakle specjalne i występy gościnne, także w czasie Opolskich Konfrontacji Teatralnych.

Bilety podarunkowe

Szukasz pomysłu na oryginalny i wartościowy prezent z klasą?

Teatr Kochanowskiego przygotował idealną propozycję na taką okazję – bilet otwarty w formie podarunku! Obdarowana przez Ciebie osoba otrzyma voucher, który będzie mogła wymienić na bilet na dowolny spektakl z naszego repertuaru. Wystarczy, że wcześniej skontaktuje się z kasą Teatru i zarezerwuje miejsce. Bilet podarunkowy to również wspaniała propozycja dla firm poszukujących ciekawego prezentu dla swoich pracowników.

Koszt biletu otwartego:

  • normalny 49 zł
  • ulgowy 34 zł

WAŻNE:

Bilety podarunkowe przeznaczone są wyłącznie na spektakle z repertuaru Teatru im. J. Kochanowskiego, z wyłączeniem spektakli premierowych.

Karnety

Dla prawdziwych fanów teatralnych emocji mamy karnety w okazyjnej cenie! Możecie wybrać spośród dwóch opcji – pakiet 5 lub 8 spektakli. Karnet 8 może wykorzystać jedna osoba na 8 spektakli lub dwie osoby na 4 spektakle. Atrakcyjna forma graficzna karnetu sprawia, że polecamy je również na prezent.

Koszt karnetu na 5 spektakli:

  • normalny 145 zł
  • ulgowy 100 zł

Koszt karnetu na 8 spektakli:

  • normalny 224 zł
  • ulgowy 152 zł

UWAGA!

Przy zakupie większej ilości biletów oraz karnetów przewidujemy rabat od wyżej wymienionych cen.

Kontakt:
tel. 77 45 45 941
bilety@teatropole.pl

Karta Teatromana

Oglądasz wszystkie nasze spektakle? Jesteś na bieżąco z wydarzeniami, które mają u nas miejsce? Tylko dla Ciebie – Karta Teatromana.

Posiadacze karty:

– będą mieli możliwość zarezerwowania najlepszych miejsc na widowni;
– zakupią bilety ulgowe na wszystkie spektakle repertuarowe TJK,
– raz w miesiącu otrzymają od nas wiadomość o nadchodzących wydarzeniach,
– odbiorą bezpłatną wejściówkę na wybrany spektakl za okazaniem dwóch już wykorzystanych biletów w ramach Karty Teatromana.

Aby otrzymać Kartę Teatromana należy wydrukować i wypełnić wniosek dostępny poniżej lub w kasie Teatru. Do wypełnionego wniosku należy załączyć trzy wykorzystane bilety na różne spektakle w danym sezonie.

WNIOSEK I REGULAMIN

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu, Plac Teatralny 12, 45-056 Opole, NIP: 7540339881, REGON: 000279717. Poniżej pełna treść klauzuli informującej o tym, jak przetwarzamy Pani/Pana dane w zakresie Karty Teatromana.

KLAUZULA RODO

Teatr Opole